Dna moczanowa - opinie czytelników

Dna moczanowa  |  Opinie  |  Spis treści  |  Darmowy fragment  |  Kup teraz  

Zobacz także

Dna moczanowa - opinie czytelników


Książka wydana w sposób profesjonalny, bardzo przystępna do korzystania z niej,naprawdę polecam dla osób zainteresowanych

Witam. Książkę, w postaci pliku pdf, wydrukowałem sobie i całą przeczytałem. Moim zdaniem jest to bardzo pomocne opracowanie i przekazanie bardzo przystępnie wiadomości dla osób chorych na dnę moczanową. Bardzo fajnym i dobrym dodatkiem są przepisy jak przyrządzić smaczne posiłki i co jeść a czego lepiej unikać itd. Książkę z czystym sumieniem polecam innym i życzę zdrowia bez częstych ataków dny.

Książka napisana w prosty, dostępny sposób, widać troskę o pacjenta, to nie są suche medyczne informacje, lekarz widzi chorego człowieka któremu trzeba pomóc, wzbudza zaufanie. Dziękuję!!!

Polecam wszystkim poradnik, treść w nim zawarta niezmiernie mi się przydała. W internecie krąży wiele informacji nie tyle że nie poprawnych lecz sprzecznych z istota leczenia tego schorzenia. I co mnie niezmiernie mile zaskoczyło to, to że dopiero po zastosowaniu diety opartej na zasadach z poradnika udało mi się uporać z dna i to bez farmakoterapii!!

poradnik napisany przystepnie wyjaśnia mechanizm powstawania choroby pokazuje metody zapobiegania lub ograniczenia ataków bólu. Naprawde polecam wszystkim i życze zdrowia

Ciekawa pozycja. Dużo cennych informacji. Warto jednak skonfrontować zapisy w książce w poradnią.

Świetna książka, bardzo przydatne wskazówki. serdecznie polecam :)

Naprawdę dobry poradnik polecam

książka przejrzyście napisana, konkretnie wyjaśnia temat. Polecam każdemu kto chciałby poznać to schorzenie

Przystępnie napisany. Bardzo pomocny w ustawieniu diety.

Informator napisany jest przystępnym językiem. Zawarta w książce treść jest wystarczająca dla chorego nie znającego się na medycynie, ale pragnącego w ogólnym zarysie zapoznać się z przyczyną i skutkiem dolegliwej choroby. Podane zostały zalecenia jak zminimalizować dokuczliwości choroby. Ważne są informacje dotyczące diety.

Bardzo przydatna książka dla zainteresowanych

Poradnik bardzo pomocny, rozwiał wiele moich wątpliwości...

Super poradnik tata jest bardzo zadowolony. Pozdrawiam serdecznie.

Uważam,że jest to bardzo dobry poradnik dla osób chorych, bardzo pomocne są przepisy.

Dobra publikacja,wyjaśnia dużo kwestii. Może mało przepisów ale jak wiadomo co ograniczyć w diecie to można sobie dać radę samemu.

Pierwszy raz zakupiłem coś przez internet jako e-book. Obsługa bardzo miła i pomocna, a sam poradnik bardzo pomocny. Na uwagę zasługują przepisy, trochę mało, ale nie taki był cel książki.

Poradnik napisany zrozumiałym, dostępnym dla pacjenta językiem. Zawiera szczegółowy opis choroby oraz zasady postępowania w przypadku nasilających się objawów. Pozycję kupiłam mojej mamie, która posiada już inne tego typu poranki, a z tego po przeczytaniu zaczerpnęła parę przepisów kulinarnych, które od razu zaczęła stosować. Stwierdziła, że dowiedziała się jeszcze paru istotnych szczegółów o których, ani jej lekarz prowadzący ani inne książki nie informowały.

Ta książka to rzeczywiście kompendium wiedzy o dnie. Zawiera wszystkie najistotniejsze wiadomości i przepisy na smaczne dania.

Książka napisana zrozumiałym językiem - nawet dla osoby nie mającej żadnego pojęcia o medycynie. Dużo przykładów. Naprawdę polecam.

Bardzo ciekawa publikacja ukazująca od A-Z tematykę dny. POLECAM.

Książka w sposób przystępny dla każdej osoby, zarówno związanej ze służbą zdrowia jak i osoby nie mającej przygotowania medycznego, informuje o chorobie, daje wskazówki i może służyć również do informacji profilaktycznych. W celu uzyskania efektów zdrowotnych należy stosować zalecenia w niej przedstawione.

Rzeczowa książka napisana prostym językiem.Polecam gorąco osobom chorym na Dnę Moczanową.

Bardzo rzeczowa publikacja. W prosty i przystępny sposób ukazuje problem choroby oraz metody walki z nią. Serdecznie polecam

dobry poradnik,teraz wiem na czym stoję, troszkę za mało przepisów, ale jest napisane co mogę a czego nie... na pewno przydatny dla każdego z tą chorobą... bardzo polecam!!!

Zakup publikacji bezproblemowy. Książka wartościowa

Poradnik pisany bardzo przystępnym językiem, ciekawe informacje dla pacjenta, fajne przepisy.Bardzo polecam.

Bardzo przydatna książka, pozwsla na smaczne gotowanie mimo restrykcyjnej diety.

Książka którą warto przeczytać. Poleciłbym ją wszystkim z podejrzeniem DNY moczanowej.

Bardzo dobra pozycja, polecam!!! Finalizacja i realizacja na wysokim poziomie.

Bardzo fachowa publikacja polecam wszystkim potrzebującym

Bardzo przydatna książeczka, bardzo. Ogarnia wszystko, co potrzebne, łagodzi cały nasz strach przed podagrą:-) prowadząc krok po kroku przez każde zagadnienie. Polecam!

Bardzo dobre wydanie pomaga w chorobie Pozdr.

Książka wyczerpująca temat,jestem zadowolona z zakupu.

Książkę zakupiłam dla mamy. Pomogła ona nam obu w ustaleniu jadłospisu dla niej oraz pogłębiła naszą wiedzę na temat choroby. Jesteśmy bardzo zadowolone. Dziękuję.

publikacja spełnila moje oczekiwania,duzo ciekawych wiadomosci o chorobie .....

Autor poradnika "Dna moczanowa" w bardzo przystępny sposób opisuje sprawy zw. z chorobą. W pierwszej części zawarta jest teoria, zaś w drugiej - praktyczne porady i odpowiedzi na nurtujące pytania. Publikacja godna polecenia.

Poradnik zawiera dużo cennych informacji na temat dny moczanowej, których nie można znaleźć w innych publikacjach. Polecam!

Publikacja bardzo przydatna dla osoby chorującej, z jednej strony przybliżająca istotę choroby, z drugiej praktyczne porady odnośnie diety oraz przepisy kulinarne. Bardzo trafiona pozycja.

Wysyłka zrealizowana błyskawicznie, a co do samego poradnika to 100% zadowolenia - jest to fachowa i konkretna Literatura. Już nic więcej nie muszę szukacz, bo tam jest wszystko.

Autor poradnika opisuje bardzo prostym zrozumiałym językiem, można wszystkiego dowiedzieć o przebiegu choroby. są tez podane przepisy co można jeść aby walczyć z chorobą.

Bardzo szybka wysyłka. Książka konkretna i na temat.

Dla mnie to wręcz rewelacja, dostosowuję się do diety, ciągu 10 dni zgubiłam 4 kg, a najwżaniejsze, że teraz wiem, co mogę jeść i dzięki temu bóle są mniej dokuczliwe. Wielkie dzięki za ten podręcznik dla doktora, pozdrawiam Grażyna.

Ta książka jest pełna konkretów. W prosty sposób opisuje istotę dny, a przepisy kulinarne są miłym dodatkiem. Polecam!

Bardzo przydatne.

Kompletnie nic nie wiedzieliśmy o tej chorobie. Ta publikacja pozwoliła nam dowiedzieć się wielu rzeczy, a przede wszystkim tego jak żyć z tą choroba i ją leczyć.

Książka ta pozwoliła w przystępny sposób zapoznać się z istotą choroby, przyczynami, profilaktyką i leczeniem. Dzięki jej lekturze można, w/g mnie samemu sobie pomóc. Dowiedzieć się można jakie zasadnicze znaczenie ma odżywianie.

Bardzo dobra pozycja dla każdego kto spotkał się z tą chorobą. Polecam

Wreszcie jakies konkrety.Fajnie po ludzku napisane,dobre przykłady przepisów potraw.POLECAM.

Ciekawa pozycja,wyczerpująca temat.Polecam.

DOBRA KSIAŻKA

Zawiera najpotrzebniejsze informacje

Niezła pozycja. Wiele dobrego się dowiedziałem o chorobach stawów. Oceniam pozycję bardzo wysoko. Warta swojej ceny.

Miałem wreszcie mozliwość skonfrontowania "różnych internetowych porad" z prawdziwie profesjonalnym podręcznikiem z zakresu tej choroby.Jest napisany bardzo przejrzyście,diety są czytelne,nic tylko się zastosować.Jestem wdzięczny,że zdobyłem taki podręcznik.

jak najbardziej przydatna

Książka to wspaniały poradnik dla osób, które muszą nauczyć się żyć z tą chorobą. Polecam!

Fantastyczny poradnik dla chorego.Ja dodałabym wiecej przepisów.

Potrzebna publikacja dla ludzi cierpiących na dnę.

Na szokującą wiadomość o stwierdzeniu u mnie tej choroby natychmiast zaczęłam internetowe poszukiwania informacji. Natknęłam się na tą publikację napisaną przez lekarza więc wiarygodną. Bardzo się ucieszyłam, że mogę ją otrzymać właściwie natychmiast. Informacje w niej zawarte rozwiały większość znaków zapytania. Teraz tylko trzeba zmienić przyzwyczajenia i wykorzystując wiedzę o diecie przynajmniej zmniejszyć skutki.

Była ta publikacja potrzebna dla mojej mamy ponieważ cierpi na to schorzenie według Niej publikacja bardzo jej pomogła w poznaniu schorzenia, ustawieniu diety. Dlatego dziękuję za książkę i proszę przekazać moje gratulacje Panu Doktorowi. Pozdrawiam.

przystepny język publikacji, rzeczowo omówione przyczyny choroby, sposoby łagodzenia objawów i sposób leczenia. Bardzo pomocna w pierwszym etapie choroby, gdy pacjent właściwie niewiele wie... pomogła nam zrozumiec chorobe.

Bardzo dobra książka wypełniająca lukę na rynku. Zawiera dużo pożytecznych informacji na tematy takie jak dieta, przepisy kulinarne czy informacje o tym które produkty są dobre dla pacjenta a których powinien unikać.

Książka bardzo pomocna w zapoznawaniu się z chorobą.

Jeden z niewielu podręczników na temat tej choroby. Bardzo pomocny. Prosimy o więcej przepisów

Książka godna polecenia!

Dużo wiedzy, gorzej z jej zastosowaniem.Oceniam opracowanie pozytywnie.

Fajna i pomocna książka polecam.

Wszystko jak należy. Polecam sklep.

Książka bardzo przydatna. Wszystko świetnie opisane, zawiera gotowe przepisy, które bardzo przydają się szczególnie na początku. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Praca bardzo profesjonalna. Wiele ważnych informacji i wskazówek. Ze wszech miar godna polecenia osobom cierpiącym na dnę!

Profesjonalny świetny poradnik dla każdego cierpiącego na tę poważną chorobę. Brakuje na naszym rynku takich pozycji. Bardzo dziękuję za wydanie tej książki. To również ważne że jest do znalezienia w Internecie i łatwa do nabycia.

W zasadzie jedyny kompleksowy dostępny poradnik. Jest w nim wszystko - od jasnego wytłumaczenie co to za choroba i skąd się bierze, po przepisy kulinarne. Serdecznie polecam.

Bardzo przydatna w profilaktyce i leczeniu objawów dny. Przystępnie podane przyczyny choroby oraz zasady postępowania aby dolegliwości były mniej dokuczliwe. Dziękuję.

bardzo dobra pozycja, gorąco polecam każdemu kto choruje na tę przypadłość, wszystko co trzeba wiedzieć na temat tej choroby jest zawarte w tym opracowaniu

Dużo dowiedziałam się o chorobie . Książka napisana jest w sposób prosty i zrozumiały . Podana dieta - super

Książkę kupiłam Tacie, który od lat cierpi na dnę moczanową.Czytałam na ten temat różne publikacje, ale tak wyczerpującą temat i przystępnie napisaną pozycję spotkałam po raz pierwszy.Bardzo dziękuję.

Bardzo dobra pozycja

Książka warta zakupu, zawiera dużo interesujących porad i informacji.Polecam.

Książka przydatna dla osób chcących dowiedzieć się czegoś więcej o swojej chorobie

Bardzo dobry poradnik

Ocena dotyczy przystępności treści książki oraz zawartości optymizmu dot. rokowań w leczeniu choroby. Co do rzeczywistych efektów: jest jeszcze za mało czasu na ocenę. Myślę, że potrzeba na to kilku miesięcy stosowania zaleceń p. dr. Kokurewicza.

Informacje zawarte w książce bardzo pomogły mi przy chorobie mojego taty.Dowiedzieliśmy się z niej tak naprawdę co to za choroba jak postępować podczas ataku a przede wszystkim co wolno tacie jeść a czego ma się wystrzegać. Uważam że takich informacji tata powinien dowiedzieć się od lekarza a nie z książki, ale całe szczęście że są takie poradniki. Polecam wszystkim

Dużo informacji, przydatnych i wiarygodnych. Polecam książkę dla osób, które potrzebują oswoić temat.

Pozycja wydana z mysla o pomocy ludzia cierpiacym na Dne Moczanowa jest bardzo profesjonalnym i praktycznym przewodnikiem po kuchni z dieta dla osob z ta dolegliwoscia, ktorch jest nie mala liczba.

Wszystko o dnie moczanowej w pigułce. Jestem zadowolony z zakupu. Większość informacji z tej książki jest w różnych artykułach w sieci co prawda, ale posiadanie wszystkich informacji o dnie w jednym "kawałku" jest dosyć wygodne.

Tego własnie oczekiwałem.Jest OK.

Publikacja pmogla mi zrozumiec problem dotyczacy dny moczanowej i nauczyc sie zyc z ta choroba

Książka zawiera dużo praktycznych informacji i w związku z tym była pomocna w leczeniu, szczegolnie przepisy czyli dokładne wskazówki co gotować a czego unikać. polecam książkę wszystkim cierpiącym na schorzenie.

Poradnik przejrzysto napisany, zrozumiałym językiem, a przede wszystkim zawiera wiele cennych informacji i wskazówek jak postępować w przypadku dny. Bardzo dziękuję, okazał się niezwykle pomocny. Transakcja szybka i bezproblemowa.

Bardzo dobrze opracowana, zawiera wszystkie istotne informacje i przydatne przepisy kulinarne

Książka ciekawa, napisana łatwo i przystępnie. Idealny poradnik dla pacjenta. Duży plus za przepisy.

W publikacji można znaleźć pomocne rady dla osób z dną moczanową. Polecam tę pozycję.

Bardzo dobrze napisana książka, przystępna dla każdego zainteresowanego tą tematyką.

Uważam że książka jest bardzo fajnie jasno wyraziście napisana, zagadnienia które dotyczą choroby są w niej ujęte i polecam ją wszystkim których ta dziedzina dotyczy.

Konkretna, zwięzła, napisana jasno i zrozumiale. Według mnie znakomita pomoc dla osób chorych na tą chorobę.

Ksiazka w sposob bardzo przystepny wyjasnia problem dny moczanowej. Szczegolnie przydatny jest opis diety oraz przyklady przepisow kulinarnych :-) Polecam!

bardzo ciekawa pozycja i rzeczywiście bardzo pomocna dla kogoś kto styka się z chorobą Bardzo konkretny poradnik,do wykorzystania

dzięki tej książce dowiedziałem się wielu ciekawych informacji na temat dny moczanowej. polecam

Bardzo ciekawa książka! Polecam!

Książka daje wiedzę na temat powodów powstania choroby, opisuje czynniki ryzyka oraz daje wskazówki jak postępować aby z nią żyć. Myślę, że książka powinna być lekturą każdego kto nagle dowiedział się o istnieniu choroby u siebie i musi się z tym oswoić. Informacje podane są w sposób przystępny i zrozumiały, a załączone przepisy kulinarne zalecanej diety wprowadzają optymistyczny nastrój.

Bardzo przydatna pozycja, dowiedziałam się z niej o wiele wiele więcej niż na prywatnej wizycie w gabinecie lekarskim. Np: informują by nie jeść podrobów i to wszystko o diecie. Dzięki tej książce, wiem jakie rodzaje żywności można a jakie nie spożywać.

Książka w bardzo przystępnie a zarazem niezwykle szczegółowo opisuje wszelkie aspekty choroby. Naprawdę godna jest polecenia dla każdej osoby, która boryka się z ta chorobą.

Kupiłem tą pozycję dla znajomej. Jest bardzo zadowolona.

Publikacja jest napisana w zrozumiały sposób dla wszystkich. Temat opisany wyczerpująco. Osoby z tą przypadłością zrozumieją, że leczenie jest długotrwałe. Ale dzięki odpowiedniej diecie można na początek całkowicie pozbyć się bólu i zaczerwienienia, choć opuchlizna będzie się jeszcze nadal utrzymywać.

poradnik dobrze opracowany, wszystko wyjaśnione, polecam

Książka, dla mnie bomba. Mimo, że już sporo naczytałem się na temat tej chorby, w książce znalazłem sporo nowych informacji, choćby na temat diety (rodzajów produktów żywnościowych, które można spożywać, a których nie należy).

Świetna książka! Szukałam wszędzie informacji na temat tej choroby i diet a tu znalazłam! Mój tato chętnie korzysta z przepisów i mamy nadzieje, że będzie lepiej:)

Diagnoza o dnie moczanowej u mojego męża była dla mnie zaskoczeniem i zmartwieniem. Zaczęłam szukać informacji w Internecie, jednak skakanie po różnych stronach męczyło i nie dawało pełnego obrazu sytuacji i możliwości ratowania się. Zakup książki umożliwił mi i mojemu mężowi zapoznanie się z przyczynami, przebiegiem choroby i zdrową dietą (łącznie z przepisami). A najważniejsze, że miałam książkę od razu. Kilka minut i czytaliśmy wydrukowana książkę w formacie nam odpowiadającym. Dziękuję bardzo za taką możliwość.

Bardzo przydatna książka. Polecam

matychmiastowa dostawa, zawarte wiadomości w publikacji odpowiadają na wszystkie nurtujące pytania związane z tematem - super !!!!!!!!!

Bardzo pomocny poradnik,zwłaszcza jeżeli chodzi o dietę.Polecam.

©2011 - fotograf opole